Σήμερα Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019 πραγματοποιήθηκε στο σχολείο μας, με μεγάλη επιτυχία, το Χριστουγεννιάτικο παζάρι του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων.
Ήταν μια ηλιόλουστη ημέρα που επέτρεψε σε πολλούς να έρθουν και να πραγματοποιηθούν όλα όσα είχαν εξαρχής σχεδιαστεί.
Και τι δεν είχε το παζάρι μας… πολλά “περίπτερα” τα οποία διέθεταν χριστουγεννιάτικα είδη και γλυκίσματα,υπέροχη χριστουγεννιάτικη μουσική,τραγούδια από τα ίδια τα παιδιά,εργαστήρια(ζωγραφικής, ζαχαροπλαστικής,χειροτεχνίας) στα οποία οι μαθητές μας έφτιαχναν τα δικά τους έργα τέχνης…..ακόμα και μηχανή ποπ κορν…!
Ήταν μια υπέροχη εκδήλωση που ευχαρίστησε μικρούς και μεγάλους.
Συγχαρητήρια στο Σύλλογο Γονέων & Κηδεμόνων για την οργάνωση- πραγματοποίηση αυτού του bazzar και σε όλους τους γονείς που συμμετείχαν εθελοντικά.

ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!!!!!!